Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο « Ομάδες

Linfedele Haiku O`Driu για γυναίκες και άνδρες

Linfedele Haiku O`Driu για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Linfedele Haiku από O`Driu είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Linfedele Haiku κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει Καστορέουμ, θυμίαμα, σόγια, Γεράνι, πιπέρι μαύρο, πευκοβελόνες, γκρειπ φρουτ, Βανίλια, Κάρδαμο, Αγγελική, Μύρο, πατσουλί, Καφές, μάτε και Κριθάρι.

Καστορέουμ θυμίαμα σόγια Γεράνι πιπέρι μαύρο πευκοβελόνες γκρειπ φρουτ Βανίλια Κάρδαμο Αγγελική Μύρο πατσουλί Καφές μάτε Κριθάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Linfedele Haiku by O`Driu.

Linfedele Haiku Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O`Driu Linfedele Haiku fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O`Driu Linfedele Haiku, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Linfedele Haiku by O`Driu. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Linfedele Haiku by O`Driu αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Antonio Banderas Spirit for Men Annick Goutal Ambre Fétiche Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Lalique Lalique Le Parfum Stella Cadente Miss Me Discrete Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Van Gils Basic Instinct Moschino Moschino Pour Homme Nina Ricci Phileas L`Occitane en Provence Labdanum de Seville David & Victoria Beckham Intimately Yours Men Frances Denney Hope