Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο « Ομάδες

OP Blend Ocean Pacific για άνδρες

OP Blend Ocean Pacific για άνδρες

OP Blend από Ocean Pacific είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. OP Blend κυκλοφόρησε το έτος 2002. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, υάκυνθος, φασκόμηλο, Βέτιβερ, Κέδρος, λευκός μόσχος και Σπόροι Σέλερυ.

Περγαμόντο υάκυνθος φασκόμηλο Βέτιβερ Κέδρος λευκός μόσχος Σπόροι Σέλερυ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about OP Blend by Ocean Pacific.

OP Blend Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ocean Pacific OP Blend fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ocean Pacific OP Blend, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει OP Blend by Ocean Pacific. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για OP Blend by Ocean Pacific αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man L`Erbolario Te Bianco Avon Christian Lacroix Absynthe Jeanne Arthes Love Generation Freedom Lostmarch Din-Dan Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis SSC Napoli Marek SSC Napoli Ortigia Sicilia Fico D'India Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before)