Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

02 Owari Odin για γυναίκες και άνδρες

02 Owari Odin για γυναίκες και άνδρες

02 Owari από Odin είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. 02 Owari κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Constantin Gueros. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, άμυρις και Cubeb or Tailed pepper; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και Γκρι μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Πετιτ γκρέιν

νερόλι άμυρις Cubeb or Tailed pepper

Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Γκρι μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 02 Owari by Odin.

02 Owari Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Odin 02 Owari fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Odin 02 Owari, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 02 Owari by Odin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 02 Owari by Odin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Thierry Mugler Mugler Cologne Bond No 9 Eau de New York Davidoff Cool Water Frozen Kenneth Cole Reaction Lalique Lalique White Honore des Pres Honore`s Trip Burberry Burberry Summer Men 2009 L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Linari Vista Sul Mare JoAnne Bassett Reveiller O Boticario Ma Cherie Nobile 1942 Estroverso