Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

03 Century Odin για γυναίκες και άνδρες

03 Century Odin για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

03 Century από Odin είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. 03 Century κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Kevin Verspoor. Οι νότες κορυφής είναι Σημύδα, μέντα και Κυπαρίσσι; οι μεσαίες νότες είναι βετιβέρ, πατσουλί και μύρο; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , μαύρος μόσχος και Ζωϊκό Άμπερ.

Σημύδα μέντα Κυπαρίσσι

βετιβέρ πατσουλί μύρο

δρυς βρύα μαύρος μόσχος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 03 Century by Odin.

03 Century Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Odin 03 Century fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Odin 03 Century, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 03 Century by Odin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 03 Century by Odin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Paco Rabanne XS Extreme Rochas Lui Rochas Mary Kay Tribute for Men Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Trussardi Fresh Uomo Aubusson Histoire D`Amour Alain Delon Le Temps D`Aimer Azzaro Azzaro M. Micallef Arabian Diamond Cofinluxe Watt Blue Teufels Kuche Morass