Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Flowers Oilily για γυναίκες

Flowers Oilily για γυναίκες

Flowers από Oilily είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flowers κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, πεπόνι, δαμάσκηνο, Πράσινο Μήλο, βατόμουρο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Βέτιβερ.

Μανταριν ορανζ λεμόνι

Κυκλάμινο πεπόνι δαμάσκηνο Πράσινο Μήλο βατόμουρο γιασεμί

σανδαλόξυλο βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flowers by Oilily.

Flowers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oilily Flowers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oilily Flowers, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flowers by Oilily. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flowers by Oilily αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Keiko Mecheri Jasmine Frederic Malle Une Rose Michel Klein Illusion Herve Leger Rose Leger Lorenzo Villoresi Teint de Neige Lili Bermuda Lily Ayala Moriel Zohar JoAnne Bassett Le Voyage Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition Tammie Garr Royalty