Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Lucky Girl Oilily για γυναίκες

Lucky Girl Oilily για γυναίκες

τροπικό
Lucky Girl Oilily για γυναίκες Εικόνες Lucky Girl Oilily για γυναίκες Εικόνες

Lucky Girl από Oilily είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Lucky Girl κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Φραγκοστάφυλλο, Μήλο Γκόλντεν, πεπόνι και Μάνγκο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνος και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

πορτοκάλι Φραγκοστάφυλλο Μήλο  Γκόλντεν πεπόνι Μάνγκο

τριαντάφυλλο κρίνος πασχαλιά

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lucky Girl by Oilily.

Lucky Girl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oilily Lucky Girl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oilily Lucky Girl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lucky Girl by Oilily. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lucky Girl by Oilily αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Love Passport Love Passport Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Celine Dion Sensational Moment Victoria`s Secret Sexual Star Banana Republic Republic of Women Acqua di Stresa Acqua di Stresa Franck Olivier Forever Tsi-La Organic Saqui Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Parfums Berdoues 1902 Violette s.Oliver Superior