Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο « Ομάδες

Midnight Spirit Olibere Parfums για άνδρες

Midnight Spirit Olibere Parfums για άνδρες

Midnight Spirit Olibere Parfums για άνδρες Βίντεο

Midnight Spirit από Olibere Parfums είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Midnight Spirit κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Amelie Bourgeois. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι Ιταλίας, λάιμ και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και Αρτεμισία; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

λεμόνι Ιταλίας λάιμ γκρειπ φρουτ

Γεράνι Αρτεμισία

Βέτιβερ Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Midnight Spirit by Olibere Parfums.

Midnight Spirit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Olibere Parfums Midnight Spirit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Olibere Parfums Midnight Spirit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Midnight Spirit by Olibere Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Midnight Spirit by Olibere Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Maurer & Wirtz Tabac Sport Perry Ellis Portfolio Green for Men Benetton Benetton White Night Man Burberry Burberry Summer for Men Parfums DelRae Eau Illuminee Yardley Lavander Spa Lomani Lomani pour Homme Fragonard Concerto Gap G7 Spiked Perfumer`s Workshop Samba for Men Hermes Eau de Gentiane Blanche Ayala Moriel Lovender