Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Amethyst Olivier Durbano για γυναίκες και άνδρες

Amethyst Olivier Durbano για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Amethyst Olivier Durbano για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Amethyst από Olivier Durbano είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πιπέρι, σταφύλια και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα, γιασεμί, Παλλισανδρος και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και Αμπρετη (Μολόχα).

Περγαμόντο πιπέρι σταφύλια βατόμουρο

θυμίαμα γιασεμί Παλλισανδρος ρίζωμα ίρις

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amethyst by Olivier Durbano.

Amethyst Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Olivier Durbano Amethyst fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Olivier Durbano Amethyst, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amethyst by Olivier Durbano. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amethyst by Olivier Durbano αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Davidoff Echo Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros Jovan Woman Rothenstein Pirates of Love Ayala Moriel Vetiver Racinettes Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Jo Malone Black Vetyver Cafe M. Micallef Aoud Aesop Marrakech Montale Aoud Safran Kenzo Once Upon a Time pour Homme Nicolai Parfumeur Createur Vetyver