Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Turquoise Olivier Durbano για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
καπνιστό
Turquoise Olivier Durbano για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Turquoise από Olivier Durbano είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Ολίβανο, κόλιανδρος, Έλεμι, άρκευθος και πεύκο; οι μεσαίες νότες είναι καλάμι, Λωτός, κρίνος και πλαγκτόν; οι νότες της βάσης είναι αθάνατο, λευκόμελο, Μύρο και Κεχριμπάρι.

ροζ πιπέρι Ολίβανο κόλιανδρος Έλεμι άρκευθος πεύκο

καλάμι Λωτός κρίνος πλαγκτόν

αθάνατο λευκόμελο Μύρο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Turquoise by Olivier Durbano.

Turquoise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Olivier Durbano Turquoise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Olivier Durbano Turquoise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Turquoise by Olivier Durbano. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Turquoise by Olivier Durbano αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Parfums Berdoues 1902 Vetiver Perfumer`s Workshop Samba Red Man Givenchy Pi Fraiche D.S. & Durga Cowboy Grass Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Nasomatto Black Afgano Ralph Lauren Big Pony 1 Smell Bent Thai'd Down Sinfonia di Note Bouquet de Bois Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver D.S. & Durga Beartrapper