Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Granato Omnia Profumi για γυναίκες

Granato Omnia Profumi για γυναίκες

Granato Omnia Profumi για γυναίκες Εικόνες

Granato από Omnia Profumi είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Granato κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, γαρδένια, μοσχοκάρυδο, Κανέλα, πορτοκάλι , μπουμπουρντζελία, Θυμάρι, τριαντάφυλλο, πασχαλιά, Γλυκάνισο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο, βετιβέρ, Μόσχος, Βανιλια και Κάρδαμο.

γιασεμί γαρδένια μοσχοκάρυδο Κανέλα πορτοκάλι μπουμπουρντζελία Θυμάρι τριαντάφυλλο πασχαλιά Γλυκάνισο Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο βετιβέρ Μόσχος Βανιλια Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Granato by Omnia Profumi.

Granato Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Omnia Profumi Granato fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Omnia Profumi Granato, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Granato by Omnia Profumi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Granato by Omnia Profumi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Keiko Mecheri Peau de Peche Kenneth Cole Reaction for Her Adidas Adidas Pure Energy Shaik Chic Shaik No 30 Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Marc Jacobs Daisy Silver Edition Blumarine Bellissima Boadicea the Victorious Powerful Cliff Richard Dream Maker Space NK Santalrosa Paris Hilton Passport South Beach