Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Hydrogen [1H] One of Those για γυναίκες και άνδρες

Hydrogen [1H] One of Those για γυναίκες και άνδρες

αλδεϋδικό
ozoνώδες
Hydrogen [1H] One of Those για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Hydrogen [1H] One of Those για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Hydrogen [1H] One of Those για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Hydrogen [1H] One of Those για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Hydrogen [1H] από One of Those είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Hydrogen [1H] κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Lie. Το άρωμα περιέχει Αλδεϋδες, Μόσχος, νότες ξύλων, Βασιλικός, βρύα δριός, πεπόνι, Μανταριν ορανζ, καρυκεύματα, Βανίλια και γιασεμί.

Αλδεϋδες Μόσχος νότες  ξύλων Βασιλικός βρύα δριός πεπόνι Μανταριν ορανζ καρυκεύματα Βανίλια γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hydrogen [1H] by One of Those.

Hydrogen [1H] Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με One of Those Hydrogen [1H] fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με One of Those Hydrogen [1H], μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hydrogen [1H] by One of Those. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hydrogen [1H] by One of Those αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lacoste Booster Roger & Gallet Cedrat Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Novae Plus Fresh Blue Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Fragonard Riviera Riviera Ormonde Jayne Zizan Roger & Gallet The Vert Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Masaki Matsushima mat; Orange Gendarme Gendarme Green Fragonard Cologne Grand Luxe