Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Mercury [80Hg] One of Those για γυναίκες και άνδρες

Mercury [80Hg] One of Those για γυναίκες και άνδρες

αλδεϋδικό

Mercury [80Hg] από One of Those είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Mercury [80Hg] κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Lie. Το άρωμα περιέχει λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Αλδεϋδες, ραβέντι, Φραγκοστάφυλλο, Γεράνι, Βιολέτα, Κέδρος, πατσουλί, σανδαλόξυλο και βάλσαμο Τολού.

λεμόνι Μανταριν ορανζ Αλδεϋδες ραβέντι Φραγκοστάφυλλο Γεράνι Βιολέτα Κέδρος πατσουλί σανδαλόξυλο βάλσαμο Τολού

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mercury [80Hg] by One of Those.

Mercury [80Hg] Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με One of Those Mercury [80Hg] fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με One of Those Mercury [80Hg], μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mercury [80Hg] by One of Those. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mercury [80Hg] by One of Those αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Escada Sentiment pour Homme Cereus Cereus No.5 Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Aveda Chakra 1 Motivation Jasper Conran Mister Canali Winter Tale Special Edition Dorissima Narziß (Narziss) Ted Baker M Ralph Lauren Big Pony 4 Ortigia Sicilia Coral Shell