Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils για γυναίκες

Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils για γυναίκες

τουμπερόζα
Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils για γυναίκες Εικόνες Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils για γυναίκες Εικόνες

Island Girl: Island (Hawaiian) από Opus Oils είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Kedra Hart. Το άρωμα περιέχει Λωτός, πλουμέρια(φρατζιπάνι), άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, τουμπερόζα, Σαμπάκα, Καρύδα και άνθος τζίντζερ.

Λωτός πλουμέρια(φρατζιπάνι) άνθος πορτοκαλιού Αφρικής τουμπερόζα Σαμπάκα Καρύδα άνθος τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Island Girl: Island (Hawaiian) by Opus Oils.

Island Girl: Island (Hawaiian) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Island Girl: Island (Hawaiian) by Opus Oils. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Island Girl: Island (Hawaiian) by Opus Oils αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenneth Cole Black Annick Goutal Gardenia Passion Elizabeth Taylor Black Pearls Perry Ellis 360° White Chantecaille Le Jasmin Hollister Malaia Nautica Nautica Bermuda Blue Memo Jannat Azzaro Twin for Women Les Parfums de Rosine Parfums Rose Prada Infusion de Tubereuse DSH Perfumes Wedding Bouquet