Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Believe Oriflame για γυναίκες

Believe Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

Believe από Oriflame είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Believe κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο Τουρκίας, γιασεμί, ροδάκινο , Κεχριμπάρι και Κέδρος.

τριαντάφυλλο Τουρκίας γιασεμί ροδάκινο Κεχριμπάρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Believe by Oriflame.

Believe Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Ευωδιαστά άνθη,πολύτιμα ξύλα και μεστό άρωμα ροδάκινου.
Αυτή η περιγραφή ταιριάζει σ'άυτό το άρωμα.
Είναι ζεστό ,γλυκό και κεχριμπαρένιο.Τά άνθη τριαντάφυλλου και γιασεμιού περιτριγυρισμένα από τις σημειώσεις κεχριμπαριού ,το κάνουν ξεχωριστό.
Το άρωμα είναι απλό ,φυσικό μείγμα διασημων συστατικών στην αρωματοποιία ,αλλά έχει μία ποιότητα που ξεχωρίζει.Είναι ένα από τα "μικρά" θαύματα από την μάρκα της Oriflame!

Jul
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Believe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Believe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Believe by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Believe by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Nahema Elizabeth Arden Provocative woman Vera Wang Princess Lancetti Lancetti Mood Woman Guerlain Terracotta Voile d'Ete Banana Republic Rosewood Escada Incredible Me Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang MDCI Parfums Enlevement au Serail Nez a Nez Bal Musque The Party The Garden Party Tuberose Bath and Body Works Dark Kiss