Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Believe Oriflame για γυναίκες

Believe Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

Believe από Oriflame είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο Τουρκίας, γιασεμί, ροδάκινο , Κεχριμπάρι και Κέδρος.

τριαντάφυλλο Τουρκίας γιασεμί ροδάκινο Κεχριμπάρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Believe by Oriflame.

Believe Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Ευωδιαστά άνθη,πολύτιμα ξύλα και μεστό άρωμα ροδάκινου.
Αυτή η περιγραφή ταιριάζει σ'άυτό το άρωμα.
Είναι ζεστό ,γλυκό και κεχριμπαρένιο.Τά άνθη τριαντάφυλλου και γιασεμιού περιτριγυρισμένα από τις σημειώσεις κεχριμπαριού ,το κάνουν ξεχωριστό.
Το άρωμα είναι απλό ,φυσικό μείγμα διασημων συστατικών στην αρωματοποιία ,αλλά έχει μία ποιότητα που ξεχωρίζει.Είναι ένα από τα "μικρά" θαύματα από την μάρκα της Oriflame!

Jul
2012

Believe by Oriflame 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Believe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Believe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Believe by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Believe by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Aramis Havana Pour Elle Jean Patou Sublime Bath and Body Works Moonlight Path Joop! Joop! Nuit d`Ete Giorgio Beverly Hills Sunshine Profumi del Forte Roma Imperiale Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Oriflame Grace Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour Nejma Nejma 3