Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Chiffon Oriflame για γυναίκες

Chiffon Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 1

Chiffon από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chiffon κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, Υλάνγκ Υλάνγκ, Γεράνι και Λευκά άνθη; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Κέδρος και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι άνθη πορτοκαλιάς, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

δαμάσκηνο Υλάνγκ Υλάνγκ Γεράνι Λευκά  άνθη

πατσουλί Κέδρος τουμπερόζα

άνθη πορτοκαλιάς σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chiffon by Oriflame.

Chiffon Σχόλια Αρωμάτων

mariamarouli91
mariamarouli91

Ευχάριστη κολόνια,ελαφριά για άνοιξη κατά προτίμηση. Μύριζε πολύ λευκά άνθη και μόσχο,τελείως πουδρέ στο δέρμα με μέτρια διάρκεια. Απόλυτη αίσθηση καθαριότητας και φρεσκάδας,θυμίζει σαπούνι.

Nov
2015
ΛΙΤΣΑ
ΛΙΤΣΑ

Καθαρό και αέρινο άρωμα με απαλότητα σαν το σιφόν. Διακριτικότητα.
Για ανοιξιάτικη και καλοκαιρινή διάθεση.

Mar
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Chiffon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Chiffon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chiffon by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chiffon by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Ralph Lauren Romance eau Fraiche Caron Muguet du Bonheur Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Korres Rose Wood Blackcurrant Cyclamen Regency Cosmetics Sultre Krigler English Promenade M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Cliff Richard Summer Holiday I Profumi di Firenze Caterina de Medici