Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Dazzling Grace Oriflame για γυναίκες

Dazzling Grace Oriflame για γυναίκες

Dazzling Grace από Oriflame είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dazzling Grace κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Philippe Bousseton. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι εξωτικά ξύλα και πατσουλί.

Εσπεριδοειδή Μανταριν ορανζ

Λευκά  άνθη μανόλια

εξωτικά ξύλα πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dazzling Grace by Oriflame.

Dazzling Grace Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Dazzling Grace fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Dazzling Grace, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dazzling Grace by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dazzling Grace by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Divine L'Infante Vera Wang Princess Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Bijan Bijan With a Twist Al Haramain Perfumes Marwah Corday Toujours Moi Slava Zaitsev Nikita Ayala Moriel Tamya JoAnne Bassett Indulgence La Prairie Life Threads Emerald David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Mona di Orio Musc