Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη « Ομάδες

Eclat for Men Oriflame για άνδρες

Eclat for Men Oriflame για άνδρες

Eclat for Men από Oriflame είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Eclat for Men κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabrice Pellegrin. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, Κέδρος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα, σανδαλόξυλο, Μόσχος και δέρμα.

Περγαμόντο κόλιανδρος

Γεράνι Κέδρος γιασεμί

Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα σανδαλόξυλο Μόσχος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eclat for Men by Oriflame.

Eclat for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Eclat for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Eclat for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eclat for Men by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eclat for Men by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Guerlain Vol de Nuit Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Benetton Paradiso Inferno Man Etro Vetiver Lorenzo Villoresi Vetiver Eclectic Collections Agenda Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Jalaine Patchouli Ortigia Sicilia Sandalo Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Molinard Patchouli Intense Jeanne Arthes Cotton Club