Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Embrace Him Oriflame για άνδρες

Το είχα : 1

απαλό πικάντικο
Embrace Him Oriflame για άνδρες Εικόνες Embrace Him Oriflame για άνδρες Εικόνες

Embrace Him από Oriflame είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Embrace Him κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, αστεροειδής γλυκάνισος, Κάρδαμο, Βέτιβερ, Κεχριμπάρι, Λεβάντα, θαλασσινές νότες και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο αστεροειδής γλυκάνισος Κάρδαμο Βέτιβερ Κεχριμπάρι Λεβάντα θαλασσινές νότες σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Embrace Him by Oriflame.

Embrace Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Embrace Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Embrace Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Embrace Him by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Embrace Him by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Masculine Aveda Chakra 4 Fulfillment Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Luciano Soprani Soprani Uomo Jardin de France Eau boisee Ted Baker M Adidas Adidas Urban Spice Van Gils Classic Neil Morris Hippie Nobile 1942 PonteVecchio Detaille Escrimeur Roja Dove Diaghilev