Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Enigma Dare to Dream Oriflame για γυναίκες

Enigma Dare to Dream Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

Enigma Dare to Dream Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Enigma Dare to Dream από Oriflame είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Enigma Dare to Dream κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, πεπόνι και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Βιολέτα, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι βρύα, Μόσχος, ίριδα και Βέτιβερ.

Μανταριν ορανζ πεπόνι Φραγκοστάφυλλο

Υλάνγκ Υλάνγκ Βιολέτα πλουμέρια(φρατζιπάνι) Κυκλάμινο

βρύα Μόσχος ίριδα Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Enigma Dare to Dream by Oriflame.

Enigma Dare to Dream Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Enigma Dare to Dream fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Enigma Dare to Dream, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Enigma Dare to Dream by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Enigma Dare to Dream by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Rochas Femme Rochas Ayala Moriel ArbitRary Michael Kors Kors Yohji Yamamoto Yohji ID Parfums Andalucia Sensuelle Lacoste Love of Pink Cacharel Amor Amor Sunrise biehl parfumkunstwerke pc02 Revillon Anouchka Neil Morris Hologram Arrogance Arrogance Les Perfumes Absolute de Mate John Mac Steed Lady Mac Steed Prune