Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Frey Oriflame για άνδρες

Frey Oriflame για άνδρες

Το είχα : 1

Frey από Oriflame είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, γκρειπ φρουτ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι ματζουράνα, ερυθρό θυμάρι και Κάρδαμο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

λεμόνι γκρειπ φρουτ πορτοκάλι

ματζουράνα ερυθρό θυμάρι Κάρδαμο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Frey by Oriflame.

Frey Σχόλια Αρωμάτων

Frey by Oriflame 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Frey fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Frey, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Frey by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Frey by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hugo Boss Boss In Motion Green Avon Ironman S.T. Dupont Passenger for Men Guerlain Vetiver Sport Replay Replay Intense for Him Usher Usher VIP O Boticario Quasar Fire M. Micallef Aoud Corine de Farme L'Homme Smell Bent Violet Tendencies Montale Aoud Musk Mazzolari Lui