Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Getaway Oriflame για γυναίκες

Getaway Oriflame για γυναίκες

θαλασσινό
salty

Getaway από Oriflame είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει συντρίμματα ξύλων, θαλασσινό νερό, Εσπεριδοειδή, νότες πρασίνου, Νότες Ανθών, Καρύδα και Μανταριν ορανζ.

συντρίμματα ξύλων θαλασσινό νερό Εσπεριδοειδή νότες πρασίνου Νότες Ανθών Καρύδα Μανταριν ορανζ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Getaway by Oriflame.

Getaway Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Getaway fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Getaway, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Getaway by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Getaway by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lalique Louxor de Lalique Givenchy Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy Esteban Fureur d'agrumes Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Bensimon Cologne Bensimon 2005 Molinard Eau de Citrus Baxter of California Bravado2 Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Aqaba Aqaba for Men Tonatto Profumi Anena M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Space NK Laughter