Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Giordani Gold Original Oriflame για γυναίκες

Giordani Gold Original Oriflame για γυναίκες

Giordani Gold Original Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Giordani Gold Original από Oriflame είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Giordani Gold Original κυκλοφόρησε το έτος 2016. Giordani Gold Original έχει δημιουργηθεί από Nathalie Feisthauer και Bernard Ellena. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , λεμόνι και μανταρίνι Ιταλίας; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, λευκός κρίνος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, λευκός μόσχος και βρύα.

πορτοκάλι λεμόνι μανταρίνι Ιταλίας

άνθη πορτοκαλιάς λευκός κρίνος γιασεμί

πατσουλί λευκός μόσχος βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giordani Gold Original by Oriflame.

Giordani Gold Original Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Giordani Gold Original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Giordani Gold Original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giordani Gold Original by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giordani Gold Original by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Robert Piguet Bandit Serge Lutens Daim Blond Avon Christian Lacroix Rouge Givenchy Givenchy III Nina Ricci Deci Dela Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Roberto Capucci Capucci de Capucci Police Pure Police Pure DNA Femme Renato Balestra Oro Strange Invisible Perfumes L'Invisible