Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Giordani Man Notte Oriflame για άνδρες

Giordani Man Notte Oriflame για άνδρες

καφές
Giordani Man Notte Oriflame για άνδρες Εικόνες

Giordani Man Notte από Oriflame είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Giordani Man Notte κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Κυπαρίσσι και πιπέρι μαύρο; οι μεσαίες νότες είναι δαμάσκηνο, Καφές και μοσχοκάρφι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί, καστόρι ,σουέτ και σπόρος Τόνκα.

Εσπεριδοειδή Κυπαρίσσι πιπέρι μαύρο

δαμάσκηνο Καφές μοσχοκάρφι

Βέτιβερ πατσουλί καστόρι ,σουέτ σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giordani Man Notte by Oriflame.

Giordani Man Notte Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Giordani Man Notte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Giordani Man Notte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giordani Man Notte by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giordani Man Notte by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Laura Biagiotti Tempore Uomo Vera Wang Vera Wang for Men Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Mona di Orio Amyitis Nicolai Parfumeur Createur New York Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Cuba Paris Cuba Blue Paul Smith Paul Smith Man 2 Chantecaille Vetyver