Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Giordani White Gold Oriflame για γυναίκες

Giordani White Gold Oriflame για γυναίκες

Giordani White Gold από Oriflame είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, βατόμουρο, υάκυνθος και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, αγιόκλημα, τριαντάφυλλο και νεκταρίνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, βρύα και πατσουλί.

Μανταριν ορανζ βατόμουρο υάκυνθος φρέζια

γιασεμί αγιόκλημα τριαντάφυλλο νεκταρίνι

Μόσχος Βανίλια βρύα πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giordani White Gold by Oriflame.

Giordani White Gold Σχόλια Αρωμάτων

mariamarouli91
mariamarouli91

Κλασικό,διαχρονικό λουλουδένιο άρωμα με μανταρίνι,τριαντάφυλλο,μόσχο και πατσουλί.Κυρίως μανταρίνι μυρίζω εγώ. Μου κάνει για μεγάλες κυρίες,δεν έχει εποχή προτίμησης νομίζω. Χρόνια υπάρχει στην εταιρία.Το αρχικό giordani gold είναι πιο χειμωνιάτικο. Κι αυτό εκπέμπει μία φινέτσα όπως και το αρχικό. Προσωπικά δε μου αρέσει,κι ας αγαπώ το πατσουλί.Ίσως με χαλάει το έντονο μανταρίνι,δε ξέρω..

Dec
2015

Giordani White Gold by Oriflame 3.25 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Giordani White Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Giordani White Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giordani White Gold by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giordani White Gold by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Contradiction Comme des Garcons Odeur 53 Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Moschino Cheap & Chic I Love Love Ralph Lauren Glamourous Daylight Bijan Bijan Nude Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail s.Oliver s.Oliver Women Masaki Matsushima M CnR Create Aries Sergio Tacchini Precious Pink