Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Giordani White Gold Oriflame για γυναίκες

Giordani White Gold Oriflame για γυναίκες

Giordani White Gold Oriflame για γυναίκες Εικόνες Giordani White Gold Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Giordani White Gold από Oriflame είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Giordani White Gold κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, βατόμουρο, υάκυνθος και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, αγιόκλημα, τριαντάφυλλο και νεκταρίνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, βρύα και πατσουλί.

Μανταριν ορανζ βατόμουρο υάκυνθος φρέζια

γιασεμί αγιόκλημα τριαντάφυλλο νεκταρίνι

Μόσχος Βανίλια βρύα πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giordani White Gold by Oriflame.

Giordani White Gold Σχόλια Αρωμάτων

mariamarouli91
mariamarouli91

Κλασικό,διαχρονικό λουλουδένιο άρωμα με μανταρίνι,τριαντάφυλλο,μόσχο και πατσουλί.Κυρίως μανταρίνι μυρίζω εγώ. Μου κάνει για μεγάλες κυρίες,δεν έχει εποχή προτίμησης νομίζω. Χρόνια υπάρχει στην εταιρία.Το αρχικό giordani gold είναι πιο χειμωνιάτικο. Κι αυτό εκπέμπει μία φινέτσα όπως και το αρχικό. Προσωπικά δε μου αρέσει,κι ας αγαπώ το πατσουλί.Ίσως με χαλάει το έντονο μανταρίνι,δε ξέρω..

Dec
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Giordani White Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Giordani White Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giordani White Gold by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giordani White Gold by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Intuition L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Serge Lutens Iris Silver Mist Lacoste Touch of Spring Bvlgari BLV Absolute Geo. F. Trumper Eucris Miya Shinma Kaze Apothia Pearl Pink Room Parfum Pour Toi Fiorucci Amore 14 White Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve La Bouquetiere Embrasse Moi