Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Glacier Oriflame για άνδρες

Glacier Oriflame για άνδρες

Glacier από Oriflame είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, ανανάς, καρπούζι και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, εστραγκόν, δεντρολίβανο, άρκευθος, Φραγκοστάφυλλο και νότες ξύλων; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βέτιβερ, καστόρι ,σουέτ και ταμπάκο.

Περγαμόντο λεμόνι ανανάς καρπούζι μέντα

Λεβάντα εστραγκόν δεντρολίβανο άρκευθος Φραγκοστάφυλλο νότες  ξύλων

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Μόσχος Βέτιβερ καστόρι ,σουέτ ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glacier by Oriflame.

Glacier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Glacier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Glacier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glacier by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glacier by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Yves Saint Laurent Kouros Givenchy Insense Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Perry Ellis Portfolio Elite for Men L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Versace Versace Pour Homme Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Bond No 9 Chez Bond Halston Unbound for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Toni Gard Toni Gard Man