Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Grace Oriflame για γυναίκες

Grace Oriflame για γυναίκες

Grace Oriflame για γυναίκες Εικόνες Grace Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Grace από Oriflame είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Grace κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alexandra Carlin. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, πιπέρι και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, ξύλο κασμίρι, Μόσχος και Βανιλια.

Κάρδαμο πιπέρι αχλάδι

Γαρύφαλλο γιασεμί Βιολέτα

βετιβέρ ξύλο κασμίρι Μόσχος Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Grace by Oriflame.

Grace Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Grace fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Grace, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Grace by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Grace by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Montblanc Femme de Montblanc Alexander McQueen My Queen Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Caron Royal Bain de Caron Ralph Lauren Love Alyssa Ashley Fizzy Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Jeanne Arthes Arome Arthes Oriflame Midnight Pearl Sanctuary Sanctuary Classic