Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Harmony Oriflame για γυναίκες

θαλασσινό
τροπικό
Harmony Oriflame για γυναίκες Εικόνες Harmony Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Harmony από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Harmony κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, Τροπικά φρούτα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι θαλασσινό νερό, γαρδένια και Buddleia; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βενζόη και Βανίλια.

άνθη πορτοκαλιάς Τροπικά φρούτα Περγαμόντο

θαλασσινό νερό γαρδένια Buddleia

Μόσχος Βενζόη Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Harmony by Oriflame.

Harmony Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Harmony fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Harmony, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Harmony by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Harmony by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Estée Lauder Estee Avon Rare Pearls Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna L`Occitane en Provence Rose & Reine Oilily Flowers Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Atelier Flou Sloane Rose Orlane Autour de la Rose MOR Belladonna