Σχεδιαστές » N-Q » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Imagination Oriflame για γυναίκες

Imagination Oriflame για γυναίκες

aquatic
Imagination Oriflame για γυναίκες Εικόνες Imagination Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Imagination από Oriflame είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Imagination κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nadège Legarlantezec. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, φύλλο βιολέτας και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη αχλαδιάς, τριαντάφυλλο και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, κασμήρι και Βενζόη.

αχλάδι φύλλο βιολέτας ροζ πιπέρι

άνθη αχλαδιάς τριαντάφυλλο νούφαρο

Μόσχος κασμήρι Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Imagination by Oriflame.

Imagination Σχόλια Αρωμάτων

Cathleen
Cathleen

Το αγαπημένο μου για καλοκοκαιρι ειδικα!
Αυτό το άρωμα μυρίζει σκέτη φρεσκάδα!
Δυστυχώς δεν κρατάει πολύ (μαξ 2 ωρίτσες) όπως όλα της οριφλεημ άλλωστε.

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Imagination fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Imagination, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Imagination by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Imagination by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Calvin Klein Eternity Summer Puma Puma Aqua Woman Agatha Ruiz de la Prada Corason Michael Kors Island Fiji Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Rasasi Chastity Women Antonio Puig Thais Eau D`Italie Au Lac Mazzolari Marina Oriflame Sensoria Bjorn Borg Love All Foxy Red Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route