Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame για γυναίκες

Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame για γυναίκες

Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame για γυναίκες Εικόνες Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame για γυναίκες Εικόνες Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Intense Embrace Her Eau de Toilette από Oriflame είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Intense Embrace Her Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, Βιολέτα και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανιλια και πραλίνα.

φρέζια Βιολέτα κόκκινο μήλο

Γαρύφαλλο Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intense Embrace Her Eau de Toilette by Oriflame.

Intense Embrace Her Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Intense Embrace Her Eau de Toilette by Oriflame 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Intense Embrace Her Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Intense Embrace Her Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intense Embrace Her Eau de Toilette by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intense Embrace Her Eau de Toilette by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Viktor&Rolf Flowerbomb Yves Rocher Venice Iceberg The Iceberg Fragrance Revlon Fire & Ice Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Aubusson Desirade Parfum d`Empire Cuir Ottoman Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset GoodTrueBeautiful Forever Lily Jesus Del Pozo Ambar Robert Piguet Calypso