Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Life Circle Leaf Oriflame για γυναίκες

Life Circle Leaf Oriflame για γυναίκες

ozoνώδες

Life Circle Leaf από Oriflame είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Life Circle Leaf κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christian Vermorel. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ και κισσός; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος και Κεχριμπάρι.

τζίντζερ κισσός

κρίνο της κοιλάδας γιασεμί

λευκός μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Life Circle Leaf by Oriflame.

Life Circle Leaf Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Life Circle Leaf fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Life Circle Leaf, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Life Circle Leaf by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Life Circle Leaf by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Benetton B. Clean Energy Leonard Leonard de Leonard Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Trussardi Trussardi Action Donna Boadicea the Victorious Magnificent Vicky Tiel Ethere Orlane Autour du Muguet Cale Fragranze d’Autore Ozio Bronnley Orchid Bliss Bliss Jean Patou Vacances