Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lucia Oriflame για γυναίκες

Lucia Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

Lucia Oriflame για γυναίκες Εικόνες Lucia Oriflame για γυναίκες Εικόνες Lucia Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Lucia από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lucia κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Φραγκοστάφυλλο, μανόλια, Μανταριν ορανζ και κισσός; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, υάκυνθος, τριαντάφυλλο, Βιολέτα και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ροδάκινο , δαμάσκηνο Δαμασκού, νότες ξύλων, Μόσχος και Βατόμουρο.

Αμάλφι λεμόνι Φραγκοστάφυλλο μανόλια Μανταριν ορανζ κισσός

γιασεμί υάκυνθος τριαντάφυλλο Βιολέτα ορχιδέα

σανδαλόξυλο ροδάκινο δαμάσκηνο Δαμασκού νότες  ξύλων Μόσχος Βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lucia by Oriflame.

Lucia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Lucia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Lucia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lucia by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lucia by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Montana Suggestion Eau d`Argent Adidas Adidas Originals pour Femme Bath and Body Works Cherry Blossom Paris Hilton Fairy Dust Galanos Galanos Gale Hayman Style Donna Karan Pure DKNY DSH Perfumes Padme Lotus mark. mark Sophistique Yardley Lily of the Valley