Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lucia Oriflame για γυναίκες

Lucia Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Lucia Oriflame για γυναίκες Εικόνες Lucia Oriflame για γυναίκες Εικόνες Lucia Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Lucia από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lucia κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Φραγκοστάφυλλο, μανόλια, Μανταριν ορανζ και κισσός; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, υάκυνθος, τριαντάφυλλο, Βιολέτα και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ροδάκινο , δαμάσκηνο Δαμασκού, νότες ξύλων, Μόσχος και Βατόμουρο.

Αμάλφι λεμόνι Φραγκοστάφυλλο μανόλια Μανταριν ορανζ κισσός

γιασεμί υάκυνθος τριαντάφυλλο Βιολέτα ορχιδέα

σανδαλόξυλο ροδάκινο δαμάσκηνο Δαμασκού νότες  ξύλων Μόσχος Βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lucia by Oriflame.

Lucia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Lucia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Lucia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lucia by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lucia by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Moschino Cheap & Chic Giorgio Armani Armani Code Elixir Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Adidas Floral Dream Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique DSH Perfumes The Afternoon I Profumi di Firenze Lilla Serenella Pacifica California Star Jasmine MOR Snow Gardenia