Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Midnight Pearl Oriflame για γυναίκες

Midnight Pearl Oriflame για γυναίκες

Το είχα : 3 Το θέλω: 1

Midnight Pearl Oriflame για γυναίκες Εικόνες Midnight Pearl Oriflame για γυναίκες Εικόνες Midnight Pearl Oriflame για γυναίκες Εικόνες Midnight Pearl Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Midnight Pearl από Oriflame είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Midnight Pearl κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marie Salamagne. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, φρέζια και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Ουντ.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής φρέζια αχλάδι

Γαρύφαλλο γιασεμί πλουμέρια(φρατζιπάνι) παιώνια

Βέτιβερ πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Midnight Pearl by Oriflame.

Midnight Pearl Σχόλια Αρωμάτων

mariamarouli91
mariamarouli91

Έντονο πατσουλί, αυτό μυρίζει.Ίσως και λίγο αχλάδι. Μέχρι να το αποκτήσω το ήθελα πολύ, μετά με μπούκωνε. Μετά από κάποιους μήνες μύριζε μόνο αλκοόλ.Πολύ βαρύ,για χειμώνα βράδυ.Το χάρισα κι αυτό.

Nov
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Midnight Pearl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Midnight Pearl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Midnight Pearl by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Midnight Pearl by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carven Variations I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Bath and Body Works Dark Kiss Mila Schön `00 Viktor&Rolf Flowerbomb Chloe Chloe Narcisse La Prairie Life Threads Ruby Anya`s Garden Fairchild Elizabeth Arden True Love Torrente L'Or Blanc de Torrente Tauer Perfumes 06 Incense Rose Ted Baker Secondscent