Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Moon (original) Oriflame για γυναίκες

Moon (original) Oriflame για γυναίκες

Moon (original) Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Moon (original) από Oriflame είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Moon (original) κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Περγαμόντο και Κυκλάμινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ρίζωμα ίρις και Μόσχος.

λάιμ Περγαμόντο Κυκλάμινο

γιασεμί τριαντάφυλλο

ρίζωμα ίρις Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon (original) by Oriflame.

Moon (original) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Moon (original) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Moon (original), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon (original) by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon (original) by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Odeur 53 Estée Lauder Intuition L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 The Body Shop White Musk Victoria`s Secret Body by Victoria Novae Plus Graceful Green Lanvin Lanvin L`Homme Tom Ford White Musk Collection White Suede Succes de Paris Fujiyama Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Antonia`s Flowers Tiempe Passate Roberto Capucci Opera III