Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Power Woman Oriflame για γυναίκες

Power Woman Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

Power Woman Oriflame για γυναίκες Εικόνες Power Woman Oriflame για γυναίκες Εικόνες Power Woman Oriflame για γυναίκες Εικόνες Power Woman Oriflame για γυναίκες Εικόνες Power Woman Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Power Woman από Oriflame είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Power Woman κυκλοφόρησε το έτος 2013. Power Woman έχει δημιουργηθεί από Maurice Roucel και Evelyne Boulanger. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, τζίντζερ και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Κεχριμπάρι.

φρέζια τζίντζερ τσάι

τριαντάφυλλο γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς

πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Power Woman by Oriflame.

Power Woman Σχόλια Αρωμάτων

despoina123
despoina123

σωστα εεχεις δικιο....καμια διαρκεια

Jan
2017
Cathleen
Cathleen

Αρχικά έχει μια φρεσκάδα αυτό το άρωμα που υποχωρεί σιγά σιγά και γίνεται όλο κ πιο γλυκό, παρ αυτά δν θα το χαρακτήριζα ως κοριτσικο. Έχει κάτι το δυναμικο. Δεν σου σπάει τη μύτη σε καμία περίπτωση για την ακρίβεια δεν μυρίζει γενικά στους γύρω και ή διάρκεια του είναι ελάχιστη δυστυχως (σ εμενα τουλαχιστον)

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Power Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Power Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Power Woman by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Power Woman by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Gucci Gucci No 3 Avon Christian Lacroix Rouge Salvatore Ferragamo F for Fascinating Versace White Jeans John Varvatos John Varvatos Gucci L'Arte di Gucci Miller Harris Fleurs de Sel Bruno Acampora Prima T Oleg Cassini Black Tie Atkinsons Bizarre Roberto Capucci Filly Faberlic Sleza Yurate