Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Precious Moments Oriflame για γυναίκες

Precious Moments Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Precious Moments από Oriflame είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Precious Moments κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο, άγρια μούρα, Φραγκοστάφυλλο και Βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη, μανόλια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πολύτιμα ξύλα, Καραμέλα και λευκός μόσχος. Το άρωμα περιέχει κόκκινο μήλο, κόκκινα μούρα, Λευκά άνθη και νότες ξύλων.

Μήλο άγρια μούρα Φραγκοστάφυλλο Βατόμουρο

Λευκά  άνθη μανόλια γιασεμί

πολύτιμα ξύλα Καραμέλα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Precious Moments by Oriflame.

Precious Moments Σχόλια Αρωμάτων

mariamarouli91
mariamarouli91

Αχ τι μεθυστικό άρωμα.. Είχα φάει κόλλημα μαζί του.. Ήταν το τέλειο καλοκαιρινό βραδινό άρωμα,είχε κ ασημόσκονη μέσα. Μικρή όμως διάρκεια..

Nov
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Precious Moments fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Precious Moments, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Precious Moments by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Precious Moments by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Jacomo Aura for Women Police Police Caribbean Lancome Benghal Christian Dior Eau de Dolce Vita Jacadi Jacadi Mademoiselle Pierre Balmain Eau d'Ivoire Hollister Socal Avon Chic in Black Lush So White Anna Sui Forbidden Affair