Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Radiant Lights Oriflame για γυναίκες

Radiant Lights Oriflame για γυναίκες

Radiant Lights Oriflame για γυναίκες Εικόνες Radiant Lights Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Radiant Lights από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Radiant Lights κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marie Salamagne. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, αχλάδι και σταφύλια; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, μιμόζα, κρίνος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

άνθη πορτοκαλιάς αχλάδι σταφύλια

Κέδρος μιμόζα κρίνος γιασεμί

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Radiant Lights by Oriflame.

Radiant Lights Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Radiant Lights fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Radiant Lights, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Radiant Lights by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Radiant Lights by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Patou Joy Alfred Sung Forever becker.eshaya b.e. L`Erbolario Fiorichiari Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Xerjoff Ibitira Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Roxana Illuminated Perfume Rosa Lancome 2000 et Une Rose Essentially Me Empress of India La Bouquetiere Violette de Paris Katie Price aka Jordan Precious Love