Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

So Fever Her Oriflame για γυναίκες

So Fever Her Oriflame για γυναίκες

Το είχα : 1

απαλό πικάντικο
So Fever Her Oriflame για γυναίκες Εικόνες So Fever Her Oriflame για γυναίκες Εικόνες So Fever Her Oriflame για γυναίκες Εικόνες So Fever Her Oriflame για γυναίκες Εικόνες So Fever Her Oriflame για γυναίκες Εικόνες

So Fever Her από Oriflame είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. So Fever Her κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Φραγκοστάφυλλο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι άνθος τζίντζερ, Άνθη Μηλιάς και κορόμηλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, μαύρη γλυκόρριζα, γλυκόρριζα και Βανίλια.

Περγαμόντο Φραγκοστάφυλλο ροζ πιπέρι

άνθος τζίντζερ Άνθη Μηλιάς κορόμηλο

σανδαλόξυλο μαύρη γλυκόρριζα γλυκόρριζα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about So Fever Her by Oriflame.

So Fever Her Σχόλια Αρωμάτων

rosebud
rosebud

Μου το έκαναν δώρο πέρυσι και δεν μου άρεσε καθόλου! Λόγω ευαίσθητης μύτης (έχω κάποιες αλλεργίες) η μυρωδιά του μου θύμισε χαλασμένο απορρυπαντικό για το πάτωμα! Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν και τίποτα.

It was given to me as a gift. I didn't like it at all! From the first sniff I was gagged! ( I have certain allergies and my sense of smell is quite sensitive)Its smell reminded me of floor liquid cleaner that went off! No offense!

Feb
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame So Fever Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame So Fever Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει So Fever Her by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για So Fever Her by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Trouble Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Nautilus Donna Nautilus Guerlain Mahora Coty La Voce Renee Fleming Les Nereides Fleur Poudree de Musc Satellite Ipanema Bath and Body Works Black Amethyst Mila Schön `00 April Aromatics Nectar of Love Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour