Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

So Fever Him Oriflame για άνδρες

So Fever Him Oriflame για άνδρες

θαλασσινό
So Fever Him Oriflame για άνδρες Εικόνες So Fever Him Oriflame για άνδρες Εικόνες So Fever Him Oriflame για άνδρες Εικόνες So Fever Him Oriflame για άνδρες Εικόνες So Fever Him Oriflame για άνδρες Εικόνες

So Fever Him από Oriflame είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. So Fever Him κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christiane Plos. Οι νότες κορυφής είναι πιπεριά τσίλι, θαλασσινές νότες και γλυκό πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Γεράνι μπουρμπόν και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι τζίντζερ, πατσουλί, Βανίλια και λευκός μόσχος.

πιπεριά τσίλι θαλασσινές νότες γλυκό πορτοκάλι

άνθη πορτοκαλιάς Γεράνι μπουρμπόν θυμίαμα

τζίντζερ πατσουλί Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about So Fever Him by Oriflame.

So Fever Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame So Fever Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame So Fever Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει So Fever Him by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για So Fever Him by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Lancome Miracle Homme Versace Versace Man Costes Costes Canali Black Diamond Davidoff Adventure Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Guerlain Vetiver Sport Ferrari Ferrari Uomo Mexx Diversity Rasasi Hatem Avon Herve Leger Homme The Different Company Sens et Bois