Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Soul Oriflame για άνδρες

Soul Oriflame για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Soul Oriflame για άνδρες Εικόνες Soul Oriflame για άνδρες Εικόνες

Soul από Oriflame είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Soul κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christian Vermorel. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, άρκευθος, γκρειπ φρουτ, Βασιλικός, Δάφνη και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, καστόρι ,σουέτ, δεντρολίβανο, Θυμάρι και έλατο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο άρκευθος γκρειπ φρουτ Βασιλικός Δάφνη κόκκινο μήλο

κόλιανδρος καστόρι ,σουέτ δεντρολίβανο Θυμάρι έλατο

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Soul by Oriflame.

Soul Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Soul fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Soul, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Soul by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Soul by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Nautica Nautica Island Voyage L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Shu Uemura Fleur de Source Xerjoff Fiore d`Ulivo Ocean Pacific Endless Ocean Pacific for Men Guerlain La Cologne Du Parfumeur Keiko Mecheri Mulholland Keiko Mecheri Taormine Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Ortigia Sicilia Orange Blossom Nobile 1942 Estroverso