Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Soul Oriflame για άνδρες

Soul Oriflame για άνδρες

Soul Oriflame για άνδρες Εικόνες Soul Oriflame για άνδρες Εικόνες

Soul από Oriflame είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Soul κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, άρκευθος, γκρειπ φρουτ, Βασιλικός, Δάφνη και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, καστόρι ,σουέτ, δεντρολίβανο, Θυμάρι και έλατο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο άρκευθος γκρειπ φρουτ Βασιλικός Δάφνη κόκκινο μήλο

κόλιανδρος καστόρι ,σουέτ δεντρολίβανο Θυμάρι έλατο

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Soul by Oriflame.

Soul Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Soul fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Soul, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Soul by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Soul by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Calvin Klein CK One Summer 2006 Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Givenchy Monsieur de Givenchy Domenico Caraceni Ivy League Miller Harris Le Petit Grain Air-Val International Disney Fairies Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Tonatto Profumi Anena Amway Opportune Sport Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Bath House Bergamot and  Amber