Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

The Babes Sweet Peach Oriflame για γυναίκες

The Babes Sweet Peach Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

The Babes Sweet Peach από Oriflame είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. The Babes Sweet Peach κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και ροδάκινο; η μεσαία νότα είναι Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

πορτοκάλι ροδάκινο

Νότες Ανθών

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Babes Sweet Peach by Oriflame.

The Babes Sweet Peach Σχόλια Αρωμάτων

mariamarouli91
mariamarouli91

Αχ τι γλυκούλιιιι που ήταν.. Στόλιζες θυμάμαι το μπουκαλάκι μόνη σου με τα αυτοκολλητάκια που είχε η συσκευασία. Κοριτσίστικη,απλή κολόνια που μύριζε ροδάκινο. Πολύ γλυκό,απαλό και ευχάριστο!Διάρκεια ελάχιστη αλλά το αγαπούσα τόσο πολύ που δε με ένοιαζε..

Nov
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame The Babes Sweet Peach fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame The Babes Sweet Peach, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Babes Sweet Peach by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Babes Sweet Peach by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Celine Celine Chaumet Chaumet L'eau Donna Karan DKNY Summer Mariella Burani Eau Rosee Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Fragrances of Ireland Inisfree Anna Sui Rock Me! O Boticario Linda Melange Perfume Roll-On Perfume No. 14 Peter Andre Unconditional