Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Together Her Oriflame για γυναίκες

Together Her Oriflame για γυναίκες

Το είχα : 1

θαλασσινό

Together Her από Oriflame είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Together Her κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί, τριαντάφυλλο, κρίνος και θαλασσινές νότες; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σπόρος Τόνκα, σανδαλόξυλο και λευκός μόσχος.

Περγαμόντο πορτοκάλι Μανταριν ορανζ λεμόνι

φρέζια γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνος θαλασσινές νότες

πατσουλί σπόρος Τόνκα σανδαλόξυλο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Together Her by Oriflame.

Together Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Together Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Together Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Together Her by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Together Her by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Givenchy Amarige D'Amour Givenchy Givenchy III Emilio Pucci Vivara (2007) Sisley Eau du Soir 2007 Teo Cabanel Oha Miller Harris Fleurs de Sel M∙A∙C Dejarose Tallulah Jane Gotham Jessica Simpson Fancy Nights Etienne Aigner Explosive O Boticario Sensuelle Essence Tommy Hilfiger Loud for Her