Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Tsun Lai Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

κίτρινο φλόραλ
Tsun Lai Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Tsun Lai από Oriflame είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tsun Lai κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και Νότες Ανθών; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, θυμίαμα και Βανιλια.

Αμάλφι λεμόνι Νότες Ανθών

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Λωτός

σανδαλόξυλο θυμίαμα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tsun Lai by Oriflame.

Tsun Lai Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Hταν ένα από τα ωραιότερα φλοριένταλ αρώματα με ινδικό γιασεμί πάνω σε μια κρεμώδη βάση από σανδαλόξυλο ...
και λέω "ήταν" γιατί έχει αποσυρθεί από την αγορά.
Έχω φυλαγμένο ακόμα ένα μπουκάλι αρώματος και το σπρέι για την τσάντα σε ροζ μεταλιζέ θήκη.

Dec
2013
dionisia
dionisia

auto prepei na einai ena apo ta pio teleia arwmata ston kosmo!!!!!!!!!!!

Dec
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Tsun Lai fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Tsun Lai, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tsun Lai by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tsun Lai by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Gold Jean Patou Sublime Danielle Steel Danielle Ulric de Varens Varens Kiss Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Aubusson Aubusson Couleurs Caron Royal Bain de Caron Carla Fracci Hamlet The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Mila Schön `70 Gloria Vanderbilt Reverie Iceberg Universe