Σχεδιαστές » N-Q » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Ultra Glam Oriflame για γυναίκες

Ultra Glam Oriflame για γυναίκες

Ultra Glam Oriflame για γυναίκες Εικόνες Ultra Glam Oriflame για γυναίκες Εικόνες Ultra Glam Oriflame για γυναίκες Εικόνες Ultra Glam Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Ultra Glam από Oriflame είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Ultra Glam κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και αστεροειδής γλυκάνισος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βενζόη , Βανιλια και πραλίνα.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ αστεροειδής γλυκάνισος

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής ηλιοτρόπιο

σανδαλόξυλο Βενζόη Βανιλια πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ultra Glam by Oriflame.

Ultra Glam Σχόλια Αρωμάτων

Cathleen
Cathleen

Σκέτη βανίλια! Γλυκιά βανιλια που λατρεύω. Συμφωνώ για τη διάρκεια με την πενυ. Ή μανα μου έχει αγοράσει σχεδόν όλα τα αρώματα της οριφλεημ κ εγώ φυσικά τα δοκιμάζω.. Όλα έχουν θέμα από άποψη διάρκειας. Πρέπει να ρίξεις πολύ πράγμα για να μυρίσει κάμποσο γύρω σου και μιλάμε μαξ μια ώρα να κρατησει η μυρωδιά.

Jan
2017
peny
peny

πολυ ωραίο αρωματάκι ....σε καλη τιμή αλλα ..καθολου διάρκεια ... πρέπει να βάλω αρκετή ποσότητα πάνω απο 5-6 ψεκασματα και παλι χρειάζεται ανανεωση !!

Jul
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Ultra Glam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Ultra Glam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ultra Glam by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ultra Glam by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Coty Vanilla Musk Demeter Fragrance Tootsie Roll Sage Machado Onyx Ralph Lauren Big Pony 2 Yves Rocher Cap Nature Vanille Parfume de Vanille Tropical Vanilla Sprezzatura 721 Ritorno di Fiamma Melvita Sweet Vanilla Ulric de Varens Miss Varens Hilde Soliani Vani Chic