Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Visions Casual Cutie Oriflame για γυναίκες

Visions Casual Cutie Oriflame για γυναίκες

Visions Casual Cutie από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, Μήλο Γκόλντεν και Κυκλάμινο.

Μόσχος Μήλο  Γκόλντεν Κυκλάμινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Visions Casual Cutie by Oriflame.

Visions Casual Cutie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Visions Casual Cutie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Visions Casual Cutie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Visions Casual Cutie by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Visions Casual Cutie by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Crystalline Yves Rocher Pur Desir de Lilas Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Stella McCartney Stella Sheer 2009 Aftelier Lumiere L`Occitane en Provence Rose 4 Reines DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Kate Spade Kate Spade Alexa Lixfeld 001 mark. mark Sophistique Romeo Gigli Laki TerraNova Plumeria