Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Visions Miss Punk Oriflame για γυναίκες

Visions Miss Punk Oriflame για γυναίκες

milky

Visions Miss Punk από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Visions Miss Punk κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, παιώνια, γάλα και Βανίλια.

Μόσχος παιώνια γάλα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Visions Miss Punk by Oriflame.

Visions Miss Punk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Visions Miss Punk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Visions Miss Punk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Visions Miss Punk by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Visions Miss Punk by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Pacifica Egyptian Bergamot Rose Fragonard Emilie By Kilian Love and Tears Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Worth Dans la Nuit Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Adidas Energy Game Yardley April Violets Perry Ellis Perry Black for Her Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream Avon Petal by Cynthia Rowley