Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Visions V Beach Fun Oriflame για γυναίκες

τροπικό
ξινό
Visions V Beach Fun Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Visions V Beach Fun από Oriflame είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Visions V Beach Fun κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabienne Coupaye. Οι νότες κορυφής είναι Μάνγκο, ανανάς και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Καραμέλα, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Μάνγκο ανανάς βατόμουρο

τριαντάφυλλο γιασεμί Βιολέτα

Καραμέλα Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Visions V Beach Fun by Oriflame.

Visions V Beach Fun Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Visions V Beach Fun fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Visions V Beach Fun, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Visions V Beach Fun by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Visions V Beach Fun by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lolita Lempicka Caprice Amarena Victoria`s Secret Succulent Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Vera Wang Glam Princess Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Boadicea the Victorious Invigorating Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Gres Caline Sweet Appeal Faberlic O Feerique Sensuelle Il Profvmo Chocolat Frais