Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Vivacity Oriflame για γυναίκες

Vivacity Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο

Vivacity από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Vivacity κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι ροζ γκειπ φρουτ, ροζ πιπέρι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

ροζ γκειπ φρουτ ροζ πιπέρι Μανταριν ορανζ

άνθη πορτοκαλιάς παιώνια

Βέτιβερ Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vivacity by Oriflame.

Vivacity Σχόλια Αρωμάτων

Vivacity by Oriflame 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Vivacity fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Vivacity, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vivacity by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vivacity by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Amouage Reflection Woman Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Michel Klein Illusion Esteban Angelic Flower Coty Ex`cla-ma`tion Ormonde Jayne Champaca Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Loewe I Loewe You Tonight Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu I Profumi di Firenze Acqua Chiara