Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Volare Magnolia Oriflame για γυναίκες

Volare Magnolia Oriflame για γυναίκες

Το είχα : 1

aquatic

Volare Magnolia από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, ραβέντι, λεμόνι και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σπόρος Τόνκα και νότες ξύλων.

άνθη πορτοκαλιάς ραβέντι λεμόνι Εσπεριδοειδή

μανόλια τριαντάφυλλο γιασεμί

Μόσχος σπόρος Τόνκα νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Volare Magnolia by Oriflame.

Volare Magnolia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Volare Magnolia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Volare Magnolia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Volare Magnolia by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Volare Magnolia by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenneth Cole Black Gres Cabotine Bill Blass Bill Blass for Women Yardley Magnolia Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Tous Metallic Amouage Ciel Pour Femme Pacifica Nerola Orange Blossom Agatha Imperial Jade Eclectic Collections Excellence Aloha Beauty Red Hibiscus