Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Voyage Voyage Monaco Chic! Oriflame για γυναίκες

Voyage Voyage Monaco Chic! Oriflame για γυναίκες

Voyage Voyage Monaco Chic! Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Voyage Voyage Monaco Chic! από Oriflame είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Voyage Voyage Monaco Chic! κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροδάκινο και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και νότες ξύλων.

Περγαμόντο ροδάκινο πεπόνι

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς ορχιδέα

Μόσχος Βανίλια νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Voyage Voyage Monaco Chic! by Oriflame.

Voyage Voyage Monaco Chic! Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic!, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Voyage Voyage Monaco Chic! by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Voyage Voyage Monaco Chic! by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) Eau D`Italie Magnolia Romana Clean Clean Simply Soap Parfum d`Empire 3 Fleurs Strange Invisible Perfumes Urban Lily Lili Bermuda Oleander Christina Aguilera X Pose Passion April Aromatics Rose L'Orange Cliff Richard Miss You Nights Roberto Capucci Ballade a Venise Anucci Dalini Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus