Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Voyage Voyage So Chic! Oriflame για γυναίκες

Voyage Voyage So Chic! Oriflame για γυναίκες

Voyage Voyage So Chic! Oriflame για γυναίκες Εικόνες Voyage Voyage So Chic! Oriflame για γυναίκες Εικόνες

Voyage Voyage So Chic! από Oriflame είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Voyage Voyage So Chic! κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, ροδάκινο , κόκκινο μήλο, λίτσι και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, παιώνια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος, καλαμοσάγχαρο και Βέτιβερ.

Φραγκοστάφυλλο ροδάκινο κόκκινο μήλο λίτσι γκρειπ φρουτ

κρίνο της κοιλάδας παιώνια τριαντάφυλλο

Κέδρος Μόσχος καλαμοσάγχαρο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Voyage Voyage So Chic! by Oriflame.

Voyage Voyage So Chic! Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame Voyage Voyage So Chic! fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame Voyage Voyage So Chic!, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Voyage Voyage So Chic! by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Voyage Voyage So Chic! by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Thierry Mugler Le Parfum Yves Rocher Noix de Coco Roberto Cavalli Serpentine Silver Victoria`s Secret Sweet Craving Worth Worth pour Homme DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Paolo Gigli Aria Gendarme Gendarme 20 Tonatto Profumi Anni Venti Demeter Fragrance Pineapple Cinq Mondes Pluie de Pétales de Fleurs d'Oranger